درباره ما

شرکت پارلا صنعت پیشتاز با هدف فعالیت تجاری در زمینه نمایندگی ملزومات صنعتی برای مصارف صنایع داخلی تأسیس گردیده است.

زمینه فعالیت این شرکت ارائه محصولات شرکت های خارجی است که نمایندگی انحصاری آن ها را برای واردات انواع شیلنگ های فشار قوی، سر شیلنگ های فشار قوی، بلبرینگ‌، بوش، پمپ‌های هیدرولیکی و پنوماتیکی، سیستم های آنالیز حرارتی، سیستم های آنالیز مواد، ماشین آلات خط تولید، لاستیک و تیوب، کاسه نمد، واشر سرسیلندر، ابزار، قطعات هیدرولیکی، لوله، لوله های تابشی، قطعات بدنه، پیچ و مهره، انواع آچارهای بادی و لوازم یدکی آچارهای بادی با برندهای Bosch, Hilti, Sioux, Fein را دارا می‌باشد، همچنین ارائه خدمات پس از فروش برای محصولات فوق با هدف جلب رضایت مشتریان صورت می‌پذیرد.

در کنار تامین قطعات فوق، این شرکت در زمینه تامین قطعات یدکی دستگاه های خط تولید از شرکت های معتبر همچون Siemens, Heidenhain, Bamuller, Atlas Copco, BWO, Fanuc, SKF, Parker, Rexroth, Mitsubishi, Gamet فعالیت داشته و آماده ارائه خدمات در این زمینه نیز می باشد.

شرکت پارلا صنعت پیشتاز در کلیه مراحل از جمله دریافت سفارشات، ارائه پروفورم به مشتریان، پیگیری گشایش اعتبارات اسنادی، پیگیری تولید، بارگیری، حمل محصول و ارائه اسناد مورد نیاز مشتری از قبیل گواهی بازرسی، گواهی مبدأ، بارنامه و در نهایت دریافت نظر مشتریان در رابطه با کیفیت محصول بعنوان مهمترین رکن شرکت، پیگیر امور خواهد بود.

چرا پارلا صنعت پیشتاز؟

تحویل به موقع با بالاترین کیفیت، این مسائل موضوعاتی است که مشتریان از شریک تجاری خود انتظار دارند و در این خصوص همواره از پارلا صنعت پیشتاز ابراز رضایت می کنند.

 

در شرکت پارلا صنعت پیشتاز، هیچ پروژه ای خیلی بزرگ یا خیلی کوچک نیست ، همه پروژه ها دارای ارزش یکسان هستند.

 

محصولات شرکت PSP

تلاش پارلا صنعت پیشتاز برای این است که اجناس تمامی برند های معروف را بتواند برای مشتریان تامین کند. ما تلاش میکنیم که با قیمت و کیفیت مناسب نیازهای شما را به بهترین نحو ممکن بر اورده کنیم.